מי אנחנו?

עקב העלייה החדה במספר הנופשים הישראלים שפוקדים את חופי סיני, ומשום שהתבאסנו כל פעם מחדש לשלוח אתכם לחפש המלצות לחופים ומתחמי חושות בקבוצות השונות ברחבי הרשת, החלטנו להרים את הכפפה ולהגיש לכם את Sinai Site – אתר שמטרתו לרכז עבורכם את כל המלונות, מתחמי החושות ואפשרויות הלינה והאירוח הנוספות בסיני, ולהציג אותם באופן נגיש לכל דורש, בחינם.

מה הכוונה באופן נגיש?

לרוב, המידע הרלוונטי נמצא סביבנו כל הזמן במרחק כמה קליקים, אבל בדרך כלל מדובר בכמה קליקים יותר מידי. לא כל אחד יודע לבצע חיפוש בקבוצת פייסבוק או לאתר מידע באופן יעיל וממוקד בגוגל, וגם אלו שכן יעדיפו מן הסתם לא לבזבז על כך את הזמן. בנוסף, וזה החלק החשוב יותר – ישנם אנשים בעלי מגבלות שונות: ראייה, שמיעה, או מגבלות אחרות, אשר נעזרים באתרי אינטרנט מונגשים, ולא תמיד יודעים או יכולים לבצע חיפוש בפייסבוק או בפלטפורמות אחרות שאינן ידידותיות עבורם. האתר הזה נגיש באופן מלא גם עבורם וכמובן גם לגלישה במובייל.  

ואפשר ממש להזמין דרך האתר מקום לינה בסיני?

אפשר בהחלט. אנחנו מספקים קישורים למערכת הזמנות לבתי מלון וחושות בסיני. אפשר למצוא אותם בכל עמוד של כל מלון או חושה. חשוב לומר שביצוע הזמנה דרך האתר לא גורר תשלום נוסף מעבר לתשלום עבור ההזמנה הישירה במערכת ההזמנות, והעלות הסופית היא זהה.

אנחנו מאחלים לכם ולכן חופשה נעימה בסיני!

מלון בסיני
Sending
User Review
0 (0 votes)

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן