הזמנת מונית בסיני

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

אז אחרי שמצאתם תאריך לחופשה, הזמנתם מלון ורכשתם ביטוח נסיעות לסיני – הצעד הבא הוא להגיע ממעבר הגבול למלון, ובסיני הדרך לעשות את זה היא במונית. יש ביציאה ממסוף הגבול תחנת מוניות שבה ממתינים נהגים רבים, אולם מהניסיון שלנו אנחנו לא ממליצים לבנות על זה.

ראשית, נהגי המוניות שם מאוגדים בקרטל שמונע כמעט לגמרי התמקחות על מחירים, והם עלולים להיות יקרים מאוד במיוחד בימים עם ביקוש גבוה. בנוסף, המוניות שבגבול בדרך כלל במצב תחזוקה ירוד והנסיעה בהן לא נעימה במיוחד, והן גם לא יוצאות לדרך לפני שהן מתמלאות לגמרי. זה אומר שבמקרים רבים תיאלצו להמתין שהמונית תתמלא, וההמתנה הזו יכולה להיות ארוכה מאוד. אחרי נסיעה ארוכה לאילת והמתנה בתורים של מעבר הגבול, לחכות עד שמונית תתמלא יכולה להיות חוויה לא נעימה להתחיל איתה את החופשה.

לכן, הדרך הטובה ביותר להתנייד בסיני היא להזמין מראש נהג מונית שניתן לסמוך עליו, כזה שממתין רק לכם ונוהג ברכב בטיחותי ומתוחזק.

נסיעות בסיני

איך להזמין מונית מראש בסיני?

גם הזמנה מראש של נהג מונית בסיני, כזה שקיבלתם את מספר הטלפון שלו ממישהו שנסע איתו בעבר לא מבטיח ב-100% שהנסיעה תהיה חלקה. כבר היו מקרים של נהגים שקיבלו הזמנות ולא יכלו לבצע אותן ושלחו לנסיעה נהג אחר שהם מכירים, או העבירו נוסעים במהלך הנסיעה לרכב אחר. גם מקרים של נהגים שאיבדו סבלנות במקרים של עיכוב במעבר הגבול ופשוט לקחו נוסע מזדמן אחר עלולים לקרות, ולהשאיר אתכם שוב לחסדי קרטל המוניות של טאבה.

לכן, הדרך הטובה ביותר היא להזמין נהג שעובד בתחנת מוניות מסודרת, שבה יש דגש גם על טיב השירות וגם על איכות הנסיעה. בתחנת מוניות כזו הרכבים יהיו חדשים ומתוחזקים והנהגים יתעסקו בנהיגה עצמה ולא בסידור העבודה שלהם, ולכן יהיו מרוכזים רק בדרך ולא, למשל, בטלפון הנייד.

האתר המעולה סיני וייבס השיק שירות של הזמנת מוניות אונליין, ובו ניתן להזמין דרך האתר נהג מונית לנסיעה עד למקום האירוח. הנהגים שעובדים עם האתר מחויבים רק אליו ולכן מובטחת רמה גבוהה יותר של שירות – הן מצד הנהגים והן ברמת המוניות עצמן שהן חדשות וממוזגות. זהו שירות ייחודי בנוף של סיני, והוא הופך את כל תהליך ההזמנה לפשוט וקל וכמובן גם את הנסיעות עצמן לבטוחות ונעימות יותר.

יתרונות נוספים של הזמנת מונית מראש דרך אתר סיני וייבס

הנסיעה היא פרטית לגמרי – הנהג שהוזמן מחויב רק אליכם ולא לוקח עוד נוסעים במסוף הגבול או בדרך. גם אם יש עיכוב במעבר הגבול, הנהג ימתין שם עד שתצאו.

בטיחות – נושא הבטיחות והנהיגה הזהירה הוא כאוב מאוד, ובאתר שמים דגש מיוחד על תדרוך הנהגים על כך, הן מצד התחנה עצמה והן באמצעות הנחיות בטיחות שנשלחו לנהגים. להבטיח ב-100% שלא תהיינה תקלות זה קשה עד בלתי אפשרי, אבל כן נעשים מאמצים רבים כדי שזה יקרה. מקרים חריגים מדווחים ומטופלים מיידית.

רכבים מתוחזקים וחדשים – כאמור, כל המוניות הן חדשות לגמרי, במצב תחזוקה מעולה וכמובן ממוזגות כדי להבטיח נסיעה חלקה ונעימה.

מחיר אחיד שקבוע מראש – המחיר הוא למונית כולה, אינו תלוי במספר הנוסעים בה והוא קבוע מראש, בלי להתמקח ובלי לעבור מנהג לנהג כדי למצוא מחיר זול יותר אחרי המתנה ארוכה ומעייפת במעבר הגבול.

ניתן להזמין מונית זמן רב מראש – כמו בתי המלון הטובים, גם מספר המוניות האיכותיות בסיני הוא מוגבל. לכן ניתנת האפשרות להזמין מונית עד 30 יום מראש לפני ההגעה, וממש כדאי לא להתמהמה עם זה, כדי להבטיח שתוכלו להתחיל את החופשה ברגל ימין.

הזמנת מונית מראש – הדרך הבטוחה להגיע למקום האירוח

כמו בתחומים רבים אחרים, גם נושא הנסיעות בסיני עובר שינוי – ממונית אקראית עם נהג רנדומלי שהנסיעה איתו היא הרבה פעמים בגדר הרפתקה (ולא במובן החיובי שלה), התחום הולך לתהליך של הסדרה, תחנות מסודרות עם נהגים שזהו מקצועם ולא לוקחים נוסעים "על הדרך", רכבים חדשים ותודעת שירות.

הישראלים שחזרו לסיני כבר מבינים את זה ומוכנים לשלם עבור שירות ברמה גבוהה, בין אם מדובר בחדר משודרג בקמפ או במונית איכותית. גם המארחים מבינים את זה ועושים את ההתאמות הנדרשות, ואחרי שקמפים רבים בסיני כבר שודרגו משמעותית, אנחנו רואים שעכשיו זה קורה בתחום הנסיעות.

הזמינו מונית מראש ולא רק שתיהנו מרמה גבוהה יותר של שירות, אלא גם תעזרו לקבע אותה כסטנדרט המקובל בסיני.

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן