הזמנת מונית לשארם א-שייח'

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

שארם א-שייח' היא הנקודה הדרומית ביותר בחצי האי סיני, ועיר קיט פופולרית מאוד גם בקרב הישראלים וגם בקרב תיירים ממקומות שונים בעולם. העיר מארחת ועידות וכנסים בינלאומיים ומשופעת באטרקציות וכמובן בתי מלון מעולים, בטווח מחירים רחב שמאפשר לכולם ליהנות ממנה. קו הטיסות הישיר בין נתב"ג לשארם, שנפתח בשנת 2022, הפך אותה למוכרת יותר בקרב הקהל הישראלי, ואולם הטיסות עדיין יקרות (ומייקרות את החופשה כולה בעשרות אחוזים) ולכן הרוב המכריע של הנופשים בשארם מגיעים אליה במונית, ממסוף הגבול בטאבה.

הנסיעה לשארם היא ארוכה, ואורכת כשלוש שעות. חצי מהדרך היא לצד הנופים הקסומים של הים האדום וחופי סיני, וחציה השני הוא לאורך נופים מדבריים. קטע הדרך בין דהב לשארם א-שייח' הוא מונוטוני יותר, עד שהעיר מתחילה להיראות באופק. מכל מקום, נסיעה כזו ממש חובה לעשות ברכב נוח, נעים, בוודאי ממוזג וחשוב מכל – בטיחותי. לא כדאי להתפשר על איכות הנסיעה בדרך לחופשה במקום רחוק יחסית, כדי להתחיל את החופשה שלכם ברגל ימין.

מונית לשארם א-שייח

נסיעה במונית לשארם

לאור זאת, אנחנו ממליצים בחום לא להסתמך על שירות המוניות המזדמנות שממתינות בגבול טאבה, מיד אחרי היציאה מהמסוף. מדובר על פי רוב במוניות מיושנות וגם הנהגים שנמצאים שם ממתינים זמן רב לתורם, ולכן ממהרים לקחת כל נסיעה, ומבצעים גם את הנסיעה במהירות כדי להספיק לקחת נסיעה נוספת. המוניות שממתינות שם הן מוניות גדולות של 10–14 נוסעים, ואם אתם פחות מזה ולא חברתם לנופשים נוספים בגבול, תיאלצו להמתין עד שהרכב יתמלא וזה עלול לקחת זמן רב. לא כך כדאי להתחיל חופשה, בטח באחד המקומות היפים והכיפיים בעולם.

כדאי להזמין מונית מראש, ולדעת שאתם תהיו הנוסעים היחידים בה. כך לא יהיה צורך להתמקח על המחיר (כי הוא קבוע מראש), ותוכלו גם לדעת מי הנהג שייקח אתכם, ובאיזה רכב. כפי שבעבר היה מקובל להגיע לחוף מזדמן בסיני ולהסתדר איכשהו, והיום זה כבר פחות עובד – כך גם תחום ההיסעים אט אט מקבל צורה ומודל של הזמנות מראש, ובהתאם שדרוג של החוויה.

הזמנת מונית לשארם אונליין

כדי להזמין מונית לשארם ולהיות בטוחים שתקבלו רכב תקין ונוח, וגם לשלם מחיר הוגן בלי "מחירי חג" והפתעות נוספות – כדאי להזמין מונית דרך תחנת מוניות מסודרת. תחנות המוניות עובדות בדרך כלל עם נהגים שזו העבודה שלהם, ולא לוקחים נסיעות "על הדרך". לכן הרכבים שלהם מתוחזקים כנדרש, ורמת השירות גבוהה יותר. יש תעריף קבוע לנסיעות בהתאם ליעד, ואתם יודעים אותו מראש, ולכם אין גם צורך במשא ומתן שהוא הדבר האחרון שאתם צריכים אחרי נסיעה ארוכה לאילת, ולפני נסיעה לא פחות ארוכה לשארם.

כדאי מאוד לסגור מראש את הפינה של הזמנת מונית לשארם, לפני הנסיעה, ואפשר לעשות את זה בקלות אונליין דרך אתר סיני וייבס. האתר מאפשר הזמנת מונית דרך ממשק נוח ופשוט, ממש תוך מספר דקות, ותשלום מקדמה באתר מבטיח שריון של מונית לנסיעה שלכם. מנהל הנסיעות של התחנה יוצר קשר לאחר ההזמנה, והמונית תחכה לכם ביציאה ממסוף הגבול בטאבה, ותיקח אתכם ישירות לשארם א-שייח', בלי אורחים נוספים ובלי עצירות נוספות בדרך (למעט אולי עצירת התרעננות, שמומלץ לבצע בנסיעה ארוכה כזו).

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן