הזמנת מונית לנואיבה

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

נואיבה היא אחד המקומות הפופולריים יותר בסיני ולא בכדי – החופים באזור נואיבה מדהימים, אפילו ביחס לחופים אחרים בסיני, והשמועה מספרת שהזריחות נראות הכי טוב מאזור הדיונה הגדולה והדיונה הקטנה. הישראלים אוהבים את נואיבה עוד מהימים שלא היה צורך בדרכון כדי להגיע אליה, ובמקום היה ממוקם כפר הנופש "נביעות", ושומרים לה אמונים עד היום.

אמנם כשאומרים "נואיבה" מתכוונים בדרך כלל לעיר ולאזור שסביבה, אולם אם תשאלו את המקומיים על "נואיבה", הם ידברו איתכם על כל רצועת החוף שבין ביר סוויר ועד נואיבה העיר. למעשה, כל האזור הזה נקרא בכלליות "נואיבה", ולכן כאשר מדברים על נסיעות ומוניות לנואיבה, הכוונה היא לנסיעה לאחד הקמפים לאורך רצועת החוף, כולל כמובן נואיבה והכפר הצמוד טרבין.

מונית לנואיבה סיני

מוניות לנואיבה – כדאי לתפוס בגבול?

כמו לכל מקום בסיני, הדרך הפופולריות להגיע לאחד מחופי נואיבה היא באמצעות מונית. המוניות הן כלי התחבורה הנפוץ בסיני ורוב מוחלט של התיירים בה עושים את דרכם ממקום למקום באמצעות מונית. זה כמובן מביא לאינפלציה של נהגי מוניות, שמציעים את שירותיהם לתיירים שחצו את מעבר הגבול עוד לפני שהם מספיקים לומר "אהלן וסהלן". מיד ביציאה ממסוף הגבול יש תחנת מוניות ובה יש בעיקר בלגאן – עשרות נהגים שממתינים לתורם לנסיעה, וממלאים רכבים גדולים עם 10 עד 14 איש ליעדים שונים לאורך רצועת החוף.

לסמוך על הנהגים שממתינים בגבול זה לא צעד חכם כל כך, ממספר סיבות: ראשית, מדובר בקרטל שמיישר קו בכל הנוגע למחירים. זה אומר שבימים של ביקוש גבוה המחיר יכול להיות יקר, על גבול המופקע, ולא יהיה לכם כל כך מה לעשות בנדון משום שזה המחיר שכולם יגבו מכם. דבר נוסף, המוניות הן לא פרטיות. כלומר, מדובר ברכבים של 10 עד 14 מקומות, היוצאים בשיטת "מתמלא-נוסע", ולעתים צריך להמתין זמן רב עד שיתמלאו. גם לאחר שכבר יוצאים לדרך, תצטרכו לעצור בדרך במקומות שהם לא היעד שלכם, כדי להוריד נוסעים נוספים שהצטרפו, מה שמאריך את זמן הנסיעה עוד יותר.

הדבר הכי חשוב, שעליו ממש אסור להתפשר, הוא בטיחות. לרוב, המוניות שממתינות בגבול הן מיושנות, לפעמים חגורות הבטיחות בהן לא תקינות, שלא לדבר על המזגן ועל נוחות הנסיעה. אלו דברים שממש לא כדאי להקל בהם ראש. אתם בחופשה, ואין שום סיבה שתתפשרו על הנוחות ועל הבטיחות שלכם ותהיו מודאגים בגלל נסיעה במונית.

הזמנת מונית לנואיבה

הפתרון הטוב ביותר כדי להימנע מקרטל המוניות בגבול טאבה הוא הזמנת מונית מראש. בהזמנה מראש אתם מקבלים מונית פרטית, רק שלכם, ואם אתם פחות מ-4 נוסעים לא תצטרכו רכב גדול אלא רכב פרייבט נוח ונעים. אין צורך להוריד נוסעים בדרך, או לעצור במקומות שאתם לא רוצים. את המחיר קובעים מראש, וכך גם אין הפתעות והתמקחויות מיותרות עם ההגעה לסיני.

הזמנת מונית מראש כדאי מאוד לעשות דרך תחנת מוניות מסודרת, העובדת עם נהגים קבועים שזהו מקצועם. הנהגים הללו מקבלים סידור עבודה קבוע, ולכן אין להם שום עניין למהר כדי לתפוס עוד נסיעה, והם נוהגים בזהירות יחסית לתרבות הנהיגה הבעייתית המוכרת מסיני. כמו כן, תחנה מסודרת מחזיקה ברכבים תקינים וממוזגים, וחוויית הנסיעה והשירות היא הרבה מעל הסטנדרט המקובל בסיני.

הזמנת מונית אונליין מהגבול לנואיבה

כדי לפשט עוד יותר את העניין, אפשר לבצע הזמנה מסודרת של מונית לנואיבה אונליין. אתר סיני וייבס המצוין, מציע שירות של הזמנת מונית אונליין לחופי נואיבה (ולכל חלקי סיני בעצם). המחירים קבועים ולא משתנים בימים עם ביקוש גבוה, אין צורך להתמקח ולהשוות מחירים בין עשרות נהגים. השירות הוא בסטנדרט גבוה הרבה יותר מהמוכר לנו מסיני – רכבים חדישים וממוזגים, ונהגים שירותיים שאינם ממהרים לעוד נסיעה.

שווה לנסות את השירות ולהגיע לסיני (וגם לחזור ממנה) בראש שקט >>

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן