הזמנת מונית לדהב

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

דהב היתה בעבר כפר דייגים קטנטן, ועם התפתחות התיירות, במחצית שנות ה-90 של המאה הקודמת, היא החלה לעבור תהליך מואץ של פיתוח – בתי מלון, אטרקציות, מסעדות, טיילת ובזאר צבעוני הן רק חלק ממה שמחכם לכם בעיירה הקסומה. גם בקרב הישראלים דהב הופכת פופולריות יותר ויותר עם הזמן, ורבים מגיעים אליה לא רק לטיול של יום כדי לשוטט בה אלא ממש מתארחים בה לאורך כל החופשה. לאור רמת המלונות והאפשרויות המגוונות שדהב מציעה, אין בעצם שום סיבה לא לעשות את זה.

הנסיעה לדהב ממסוף הגבול בטאבה אורכת כשעה וחצי עד שעתיים. רוב הנסיעה היא לאורכם של נופים מדהימים של הים האדום וחופיו, ובהמשך נופים הרריים ומדבריים עוצרי נשימה. את הנסיעה הזו עושים המגיעים לדהב במונית. זו הדרך הפופולריות והמקובלת לנסיעות בסיני בכלל, ודהב אינה יוצאת דופן בעניין הזה. משום שמדובר בנסיעה ארוכה יחסית, כדאי לעשות אותה ברכב נוח וממוזג, וכמובן בטיחותי ועם נהג זהיר.

מונית לדהב

תרבות הנהיגה בסיני

אם כבר הזכרנו נהיגה בטוחה, אנחנו מכירים את תרבות הנהיגה בסיני שידועה לשמצה. נהיגה פרועה, תוך התעלמות מחוקי תנועה, עקיפות מסוכנות ושיחות טלפון של הנהגים בעת הנהיגה הם לא דבר נדיר לצערנו בכבישי סיני. לכן, מוטב להימנע ככל האפשר מלסמוך על נהגים שאינם מקצועיים ("חאפרים") שממתינים ביציאה ממסוף הגבול, בדרך כלל עם רכבים שלא מתוחזקים כראוי שמוסיפים עוד סיבה לדאגה.

אתם בחופש ואין שום סיבה שתהיו מודאגים, לא מהדרך ולא מהרכב והנהג, ולכן ההמלצה הטובה ביותר בכל הקשור לנסיעה לדהב (או לכל מקום אחר בסיני) היא להזמין מונית מראש, ורצוי מאוד מתחנת מוניות מסודרת שבה עובדים נהגים קבועים עם סידור עבודה קשיח. זה מקטין מאוד את הסיכוי שהנהגים ינהגו במהירות ופראות משום שהם אינם ממהרים לעוד נסיעה, היות שהיא קבועה להם בלו"ז. נהגים רבים בסיני מבינים את זה, ומכירים את החשש מנהיגה פרועה ולכן עובדים עם תחנות מוניות ועוברים למודל של הזמנות מראש.

מוקדם לומר שתרבות הנהיגה בסיני השתנתה, אבל בדומה למציאות של הזמנה מראש שהשתרשה בהגעה לקמפים ולמלונות (היום סביר שאם תגיעו למקום אירוח בלי להזמין פשוט לא יהיה לכם מקום), כך גם אט אט תחום ההיסעים בסיני עובר למודל כזה.

הזמנת מונית לדהב

הדרך הכי טובה להזמין מונית לדהב היא… אונליין! כן כן, גם מונית אפשר היום להזמין אונליין, ולקבל שירות בסטנדרט גבוה דרך תחנת מוניות מסודרת. אתר סיני וייבס מציע את השירות הזה, וניתן להזמין דרכו מונית לדהב, וגם למקומות נוספים בסיני, בקלות ובמהירות תוך מספר דקות. לאחר ההזמנה מנהל הנסיעות של התחנה יוצר אתכם קשר לתיאום, ואתם מגיעים לסיני בראש שקט כשהפינה הזו סגורה לכם בצורה הכי טובה שאפשר.

כדאי לנסות את השירות הזה ולהגיע לדהב בכיף וברגל ימין >>

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן