ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לפני נסיעה לחו"ל הוא המשימה הבאה שלנו, מיד אחרי שסגרנו טיסה ומקום אירוח. לא נוסעים לחו"ל בלי ביטוח נסיעות, וגם סיני היא חו"ל אז כמובן שגם לסיני נדרש ביטוח שיספק כיסוי בכל מקרה שבו עולה הצורך בטיפול רפואי, בעקבות מחלה או פציעה, הוצאה לא מתוכננת עקב אובדן או גניבה של המטען וגם ביטול או קיצור הנסיעה. אין לדעת מה צפוי לנו כאשר אנחנו יוצאים מהבית למקום רחוק, ולכן ביטוח נסיעות הוא המקום האחרון לחסוך בו. מרבית המטיילים לסיני גם מבצעים פעילויות שדורשות כיסוי מורחב כמו ספורט ימי, צלילה, ספורט אתגרי וטיולים שונים. כיסויים אלה מתאפשרים רק באמצעות רכישת פוליסת ביטוח בסיסית והרחבתה לתחומים המתאימים. בקיצור, כל הסיבות הנכונות לרכוש ביטוח נסיעות לסיני. 

ריכזנו עבורכם כאן את כל המידע הדרוש בנושא ביטוח נסיעות לסיני, האפשרויות השונות, סוגי הפוליסות והכיסויים. אחרי שתבינו בדיוק מה אתם צריכים לקראת החופשה הבאה שלכם בסיני, תוכלו לערוך את הביטוח אונליןי כאן באתר בקלות תוך מספר דקות. 

חופשה נעימה ובטוחה!

הרחבות לביטוח נסיעות לסיני

ביטוח ספורט אתגרי לסיני 

פעילויות של ספורט אתגרי הן פופולריות מאוד בסיני, ולרוב המטיילים בה יצא לעשות אותן לפחות פעם אחת. מדובר בפעילות כמו טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, טיולים להרים, קייסרף, גלישה  ועוד. אלו פעילויות שנחשבות בעלות סיכון גבוה לפציעה מבחינת חברות הביטוח, ולכן פוליסת הביטוח הבסיסית אינה מכסה נזקים שנגרמים בעקבותיהן. כדי להיות מכוסים על פעילות כזו יש לרכוש את ההרחבה הנדרשת, ורצוי גם לקרוא היטב מה היא כוללת כדי שתדעו מה באפשרותכם לעשות בסיני ולהיות מכוסים. קראו בהרחבה כאן על ביטוח ספורט אתגרי לסיני

ביטוח חילוץ והצלה לסיני

כל טיול מקפל בתוכו סכנות מסוימות, את חלקן אנחנו אפילו לא מכירים לפני שאנחנו מבקרים ביעד. סיני מוכרת יותר משום שהיא קרובה ופופולרית, אולם עדיין טיול יום קצר לשמורת טבע או למעיין בהרים עלול להסתיים בפגיעה גופנית כמו רגל שבורה, או בהכשה של חיה ארסית שמונעת מכם לזוז. למקרים כאלה שבהם תהיה בעיית נגישות או יכולת מוגבלת להתנייד, תצטרכו ביטוח נסיעות הכולל חיפוש, איתור, חילוץ והצלה, כולל הטסה רפואית במקרה הצורך. זה מבטיח שלא משנה איפה תהיו, מישהו יוכל לאתר אתכם ולחלץ אתכ לטובת קבלת טיפול הולם, בסיני או בישראל. ניתן לקרוא בהרחבה על האפשרות הזו בכתבה על ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה לסיני

ביטוח צלילה וספורט ימי לסיני

ספורט אתגרי דורש הרחבה נפרדת מבחינה ביטוחית, אולם צלילה (שנכללת בספורט אתגרי) דורשת הרחבה וכיסוי עוד יותר ספציפי. צלילה היא אחת האטרקציות הכי פופולריות בסיני, ורבים לוקחים בה חלק, בין אם בקורסי צלילה ובין אם בצלילות היכרות. רק ביטוח צלילה ייעודי יכול לכסות נזקים שעלולים להיגרם בעת הצלילה, ויש לרכוש אותו כהרחבה או בנפרד לביטוח הנסיעות הבסיסי. רוב מועדוני הצלילה בסיני (לפחות אלה שמכבדים את עצמם) ידרשו מכם הוכחה לכך שאתם מבוטחים כדי לצלול באמצעותם. גם ספורט ימי דורש כיסוי נפרד, וזה כולל שייט בסירות, בננה, מנצח או גלישת גלים. כל האפשרויות וסוגי הכיסויים מפורטים בכתבה שלנו על ביטוח צלילה וספורט ימי לסיני.

ביטוח נסיעות לסיני לנשים בהריון 

הריון הוא אינו מצב רפואי, אולם מבחינת הביטוח הוא נחשב למצב חריג הדורש כיסוי נפרד, זאת על מנת להימנע מסיכונים ובעיות שעלולות לסכן את האישה והעובר. משום שהריון הוא מצב רגיש, תנאים הקיימים בסיני שבמצב רגיל אינם בעיתיים עלולים להוות סיכון לנשים הרות. מדובר על תנאי מזג אוויר קיצוניים, תנאים תברואתיים לקויים, חשיפה לשמש, עקיצות והכשות וסיכונים ממזון לא טרי או לא מתאים. חברות הביטוח מאפשרות לבטח נשים בהריון עד לשבוע 32, ובנחה שהוא תקין. יש הרחבות שמיועדות גם להריון בסיכון. ראו את כל האפשרויות בכתבה על ביטוח נסיעות לסיני לנשים בהריון.

ביטוח נסיעות לסיני הכולל כבודה ומטען 

ציוד יקר ערך היום הוא חלק אינטגרלי כמעט מכל נסיעה לחו"ל. סמארטפון יקר, מצלמה מקצועית, מחשב נייד, טאבלט ומכשירים נוספים מלווים אותנו בעת המודרנית גם לנסיעות, בין אם לחופשה או לנסיעות עבודה ועסקים. ציוד כזה לצערנו מועד לגניבה בידי זרים וגם נוטה ללכת לאיבוד או להישכח במעברים בין מקומות ובנסיעות. בנוסף לכך, יש לא מעט מקרים בהם המזוודה שלנו לא מגיעה ליעדה בזמן (או בכלל) ואנחנו מתחילים את החופשה שלנו ברגל שמאל ובלי ציוד רב והכרחי. בדיוק למקרים כאלה יש הרחבה לביטוח הנסיעות הכוללת כיסוי בגין אובדן או גניבה של הציוד האישי. חלק מהציוד מבוטח רק בגין גניבה וחלקו גם בגין אובדן או נזק. לפירוט המלא ולסוגי הכיסויים ראו את הכתבה על ביטוח נסיעות לכבודה ומטען

ביטוח נסיעות לסיני לאנשים עם בעיות רפואיות 

אנשים רבים נוטלים תרופות באופן קבוע או סובלים ממחלות כרוניות שמאפשרות להם לתפקד כמעט כרגיל. אולם מבחינת הביטוח מצב זה מהווה סיכון בשל התנאים המשתנים במדינת היעד, ובמקרה של סיני גם שירותי רפואה ברמה נמוכה ביחס לישראל. לכן אם אתם סובלים מבעייה רפואית מתמשכת, עליכם לרכוש הרחבה מתאימה הכוללת כיסוי בגין הבעיה הספציפית, וכן כיסוי במקרה שתזדקקו לתרופות בחו"ל. שימו לב שעליכם לדווח במפורט ובאופן מלא על הבעיה שלכם, וכל מידע שיוסתר בעת עריכת הביטוח עלול להביא לאובדן הכיסוי במקרה הצורך. לקריאה בהרחבה על הנושא ראו את הכתבה שלנו על ביטוח נסיעות לסיני לאנשים עם בעיות רפואיות.

כל הכתבות בנושא ביטוח נסיעות לסיני

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן