ביטוח חילוץ והצלה לסיני

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

חצי האי סיני נחשב כמקום מפלט קרוב וזמין עבור הישראלים, זהו יעד תיירותי קסום במרחק קצר מהבית, ובמשך שנים ארוכות המטייל הישראלי נופש באזור פעם אחר פעם. רגע לפני שאתם נוסעים לסיני לחופשה נפלאה וחווייתית, עליכם לרכוש ביטוח נסיעות מקיף ורחב המתאים לנופשים בסיני.

חופשה בסיני מתאימה לכל הגילים ולכל הרכב משפחתי, יש הבוחרים להגיע למלון או לחושה עם הרכב הפרטי, אך לרוב מגיעים למלון באמצעות מוניות. בחצי האי סיני ישנם תנאים אידאליים לחופשה, רוב ימות השנה, אך בקיץ האקלים קיצוני ויש גם סיכונים רבים שעליכם להתייחס אליהם מראש כדי לדאוג לביטוח נסיעות מתאים.

המציאות מוכיחה שלא מעט ישראלים חוצים את מעבר הגבול בטאבה בלי לרכוש ביטוח נסיעות לסיני, אך ברגע האמת הם צפויים לגלות כי ללא ביטוח נסיעות הכולל כיסוי לחילוץ והצלה, אין מי שיעמוד לצדם ויסייע להם. כדי לצאת בשלום ולחזור בשלום ובבטחה מהחופשה בחצי האי סיני, אנחנו מצטרפים להמלצות של חברות וסוכני הביטוח ומדגישים כי בכל יציאה מגבולות המדינה עליכם להזמין פוליסה מתאימה לאופי הנסיעה, לסיכונים הקיימים ולמאפיינים האישיים שלכם כמו גיל, מצב רפואי קיים וכדומה.

האם ביטוח נסיעות לסיני כולל חילוץ והצלה?

בעקבות הרפורמה בביטוחי הנסיעות לחו"ל בשנת 2017, המחוקק הישראלי קבע כי ביטוח לשירותי חילוץ יהפוך לרכיב מובנה בפוליסה, אך בניגוד לכיסויים אחרים בביטוחי נסיעות בסיסיים, אפשר להסיר את הכיסוי לביטוח חילוץ והצלה על פי דרישת המבוטח.

רוב הישראלים מודעים לחשיבות ביטוחי הנסיעות לחו"ל, יחד עם זאת כאשר הם נוסעים לסיני לא מעט מהם בוחרים לוותר על הביטוח, ומי שרוכש את הפוליסה לא בודק את החוזה והכיסויים הכלולים. ברגע האמת חברת הביטוח עלולה להתנער מהמבוטח מאחר והוא לא רכש פוליסה הכוללת חילוץ והצלה. 

הקרבה לגבול, התחושה שסיני מהווה מקום בטוח לישראלים, שירותי הרפואה המתקדמים באילת – כל אלו ועוד גורמים לישראלים רבים החוצים את הגבול בטאבה כדי לנפוש בחופי סיני לוותר על ביטוח נסיעות מורחב, שלא בצדק. 

חברות הביטוח בישראל מציעות בפוליסה המיועדת לנוסעים לחו"ל כיסוי לחילוץ והצלה כברירת מחדל אך זו הרחבה שניתנת להסרה. לכן, אם אתם מתכננים חופשה בסיני עליכם לוודא שרכשתם את הכיסוי בנפרד מכיסוי פוליסת הנסיעות הסטנדרטית, בתמורה לתוספת תשלום זניחה יחסית. למרות שהכיסוי לחילוץ והצלה מייקר במעט את הפוליסה, בראייה כוללת ההרחבה עשויה לחסוך לכם הוצאות של מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך, וכמובן ברגע האמת יכולה גם להציל את חייכם. 

דבר שני וקריטי – אין זה סוד שלחצי האי סיני קיימת אזהרת מסע שנותרה סטטית במשך שנים רבות בעקבות חשש לטרור בחצי האי. לכן, לא רוכשים ביטוח נסיעות לסיני בלי לוודא שחברת הביטוח אכן מכסה חיפוש וחילוץ בסיני.

ישראלים רבים נקלעו עד היום לאסונות מעבר לים ולאירועים המחייבים פעולות מורכבות לאיתור, חילוץ והצלה. כדי להבין עד כמה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לסיני עם כיסוי לחילוץ והצלה, כדאי להיזכר ברעידת האדמה הקשה בנפאל בשנת 2015, שגבתה את חייהם של אלפים ובעקבותיה חולצו עשרות ישראלים במבצע מורכב ויקר. זהו רק אירוע אחד מיני רבים המוכיח למה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות מורחב הכולל כיסוי לחילוץ והצלה. 

מה כולל ביטוח חילוץ והצלה לסיני ומדוע להוסיף אותו לפוליסה?

ביטוח חילוץ והצלה לסיני מיועד לכל הנופשים בסיני, כולל הישראלים הנופשים בבתי המלון בטאבה ובמקומות אחרים קרובים לגבול. הכיסוי החשוב מבטיח לכם ביטחון אישי ושקט נפשי. הצטיידות בפוליסת ביטוח נסיעות מורחבת הכוללת ביטוח חילוץ והצלה לסיני יכולה לסייע להציל את חייכם, ובמקרים קיצוניים של מוות, הכיסוי יקל במעט על בני המשפחה שהותרתם בארץ.

עליכם לזכור כי פוליסה סטנדרטית כוללת על פי רוב כיסוי הוצאות רפואיות בגין אשפוז ושלא בעת אשפוז, ביטוח כבודה, כיסוי בגין ביטול או קיצור נסיעה מסיבה רפואית, הטסה רפואית לישראל וכיוצא בזה. עם זאת, רק פוליסה מורחבת הכולל ביטוח חילוץ והצלה תסייע לכם במגוון תרחישים ואירועים המכוסים בפוליסה, כגון איתור וחילוץ באירועי רעידות אדמה, תאונות ופציעות במהלך טיולים, היסחפות לים במהלך גלישה, איבוד קשר עם צוללן, איבוד הדרך במהלך טיול גמלים ועוד..

בנוסף, ישנם סיכונים ייחודיים לסיני, לדוגמה תאונות דרכים בגלל נהיגה פרועה, תחזוקת רכבים לקויה ותשתיות של כבישים רעועים, תאונות צלילה, עקיצות והכשות, פציעות ותאונות בטרקים ובטיולים בהרים, שימוש בסמים ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת ביטוח חילוץ והצלה לסיני?

ביטוח חילוץ והצלה רוכשים בהתאם לאופי הנסיעה לסיני, אם אתם מתכננים לעסוק בפעילות אתגרית כמו טרקים בהרים, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, צלילה, סנפלינג וכדומה – עליכם להצטייד בביטוח המקיף והרחב ביותר. 

חשוב לבדוק לפני רכישת הביטוח את הנושאים הבאים:

  • מי מספק את שירותי החילוץ וההצלה, למשל חברת מגנוס, הראל 669 וכו'
  • המקצועיות והניסיון של צוות החילוץ וההצלה
  • תוך כמה זמן נכנס לתוקפו רכיב החילוץ ומתי החברה מתחילה במאמצי האיתור והחילוץ שלכם?
  • האם הכיסוי כולל את כל האזורים בסיני?
  • מהם גבולות הכיסוי של הביטוח?
  • מהי ההשתתפות העצמית, אם יש, שתידרש מכם לאחר הפעלת הביטוח?
  • האם יש מוקד חירום זמין?
  • האם מקבלים טלפון לווייני או ציוד אחר מהחברה (בדרך כלל בנפרד מנושא הביטוח)?
  • מהי עלות הביטוח?

 

למענה לכל השאלות הללו ולרכישת ביטוח חילוץ והצלה לסיני בתנאים משתלמים לגולשים באתר סיני סייט – הקליקו עכשיו למטה וקבלו הצעה משתלמת ואטרקטיבית.

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן