ביטוח נסיעות Smart Travel של חברת הפניקס

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

סיני היא יעד מושלם לחופשה כמעט בכל ימות השנה – היא מציעה מלונות מפנקים, קמפים נהדרים עם רצועת חוף מושלמת, אווירה אמיתית של חופש ובעיקר שקט ושלווה לגוף ולנפש. עשרות אלפים עושים את דרכם מישראל לסיני בכל שנה כדי ליהנות מהיתרונות הללו, לשלם מחירים שפויים ולספור את הימים עד לחופשה הבאה. וכדי ליהנות מראש שקט באמת חשוב גם לזכור לערוך ביטוח נסיעות לפני היציאה לחופשה, כדי להיות חופשיים מדאגות מפני בעיות שעלולות לצוץ.

בנוסף, יכולות לקרות גם בעיות שונות שאינם מהתחום הרפואי. למשל, אובן או גניבה של הכבודה. לא נעים להגיע לחו"ל ולגלות שהמזוודה נשארה בארץ ואין לנו אפילו ציוד בסיסי כדי להתארגן, או שבלי לשים לב נגנב לנו הסמארטפון או הלפטופ שהגיע איתנו לחו"ל לצרכי עבודה. בסופו של דבר מטרת הביטוח היא לספק פיצוי או כיסוי מהיר כדי שנוכל להמשיך את החופשה עם כמה שפחות עיכובים והוצאות מיותרות, או לפחות לקבל עליהן החזר הולם. 

ביטוח נסיעות Smart Travel
תמונה: צילום מסך, הפניקס Smart Travel

למה צריך לערוך ביטוח נסיעות לסיני? 

יש החושבים שמשום קרבתה של סיני ביטוח נסיעות היא הוצאה מיותרת, כי במקרה הכי גרוע אפשר לחזור לאילת. ובכן, זו טענה שלא מחזיקה מים גם משום שיש אזורים בסיני שרחוקים מאוד מאילת וגם משום שיש מקרים בהם פשוט אי אפשר להגיע לאילת או לכל מקום אחר.

במקרה של פציעה חמורה או אם נדרש פינוי דחוף לבית חולים לא נתחיל לחשוב איך אנחנו חוזרים לישראל אלא איך לקבל את הטיפול המיידי הטוב והמהיר ביותר. במקרה שיש צורך בכל זאת להגיע לישראל להמשך טיפול, ביטוח נסיעות עם חילוץ והצלה יכסה גם את עלויות הפינוי שעשויות להיות גבוהות אם מדובר בחילוץ ממקום רחוק שהגישה אליו בעייתית, וכאלה לא חסרים בסיני. 

כמובן שבשום מקרה הביטוח הישראלי (ביטוח הבריאות הממלכתי) אינו מכסה את שהותכם בסיני, כך שלא משנה עד כמה אתם קרובים לגבול רק ביטוח נסיעות יוכל לספק לכם כסוי אמיתי, בהתאם לאופי הטיול ולמה שתרצו לעשות במהלכו. 

אפשרות מומלצת לביטוח נסיעות לסיני היא פוליסת הביטוח Smart Travel של חברת הפניקס, חברה מוכרת ואמינה שמעניקה שירותי ביטוח מכל הסוגים כבר שנים רבות. 

מה כולל ביטוח נסיעות Smart Travel של הפניקס? 

לביטוח הנסיעות של חברת הפניקס יש את כל ההרחבות הדרושות עבור חופשה בסיני, חלקן כלולות בפוליסה הבסיסית ועבור חלקן יש לרכוש הרחבות. הכל בהתאם למה שתרצו לעשות בסיני. 

 • איתור רופא מקומי לצורך טיפול, בהתאם למיקומכם
 • קבלת טיפול במרפאה, במלון שלכם או אפילו בשיחת וידאו
 • מרשמים והפניות אם נדרשים
 • שירותי ייעוץ רפואי 
 • בדיקות שונות, אשפוז ואף ניתוח במקרים דחופים 
 • טיפולי שיניים בחירום
 • הרחבות לספורט אתגרי, צלילה, ספורט ימי ואקסטרים
 • פיצוי על ביטול או קיצור נסיעה מסיבות רפואיות 
 • ביטוח לנשים בהריון, כולל כיסוי להריון שאובחן בחו"ל (עד שבוע 12)
 • ביטוח על מצב רפואי קיים שהחמיר בחו"ל
 • כיסוי מקיף למטען וכבודה, כולל אפשרות לקבלת כסף מיידי דרך אפליקציית "ביט"
 • כיסוי בגין גניבת סמארטפון או מחשב נייד (כפוף להגשת אישור משטרה מקומי בעת התביעה)


בנוסף, בעקבות מגפת הקורונה, מוצעים גם כיסויים מיוחדים הקשורים במחלה למקרים בהם יתגלה שוב הנגיף, במהלך הנסיעה או לפניה: 

 • החזר הוצאות על כרטיס טיסה שלא מומש עקב כניסה לבידוד
 • החזר הוצאות על נסיעה שבוטלה, כולל הוצאות לינה, במקרה של ביטול נסיעה עקב הידבקות בקורונה (עד שבוע לפני הנסיעה)
 • החזר הוצאות בגין מקרה של ילדים עד גיל 16 שנדבקו בקורונה, אם אחד ההורים מבוטח (גם אם הילדים אינם מבוטחים)
 • כיסוי על הוצאות במקרה של הידבקות במהלך הנסיעה, כולל בידוד (תשלום לבית מלון על ימי הבידוד), הידבקות, טיפול רפואי או סגר שמונע חזרה לישראל


היתרון הגדול של ביטוח הנסיעות Smart Travel 

בניגוד לחברות ביטוח אחרות, חברת הפניקס משחררת את המבוטח מעיסוק בתשלום או בבירוקרטיה בכלל מול המוסד הרפואי או הרופא בעצמו. באמצעות אפליקציית Air Doctor הייחודית ניתן למצוא רופא בכל מקום בעולם (וגם בסיני כמובן) בהתאם למיקומכם, להגיע אליו ולקבל טיפול ומענה הולם לבעיה. את התשלום וכל הסידורים האחרים מבצעת חברת הפניקס ישירות מולו, כך שאתם לא צריכים להתעסק עם שום דבר יותר. 

האפליקציה יודעת למצוא ולחבר בין מטיילים לבין שירותי רפואה בכל העולם, וזהו יתרון גדול מאוד שמעניק למבוטחים של הפניקס ראש שקט במיוחד לאורך כל החופשה וידיעה שגם אם תצוץ בעיה, אין חשש מהוצאות גדולות לא מתוכננות ואין צורך להתעסק בתביעות לקבלת החזרים או לחפש כספומט זמין. 

איפה רוכשים ביטוח נסיעות Smart Travel של הפניקס? 

ביטוח נסיעות תמיד מומלץ לערוך דרך סוכן ביטוח מנוסה, שמכיר את עולם הביטוח מצד אחד ואת עולם התיירות מצד שני. עריכת ביטוח דרך סוכנות מבטיחה שירות מהיר יותר ואישי יותר, וגם את הידיעה שיש מי שמטפל בבעיה שלכם והיא לא נופלת בין הכיסאות. 

גולשי סיני סייט נהנים משיתוף הפעולה שלנו עם סוכנות ביטוח מקצועית ואמינה לרכישת ביטוח הנסיעות Smart Travel מבית הפניקס, במחיר משתלם ועם כל הכיסויים וההרחבות הנדרשות, בהתאם למטרת החופשה.

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן