ביטוח ספורט אתגרי

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

חופשה בסיני מבטיחה לכם שפע חוויות נפלאות ושלל אטרקציות מדליקות. סיני נמצאת במרחק נגיעה, אין צורך לרכוש דיל או חבילת נופש מראש, ואפשר להגיע למעבר הגבול ברכב הפרטי, באוטובוס או בטיסה לאילת. במהלך החופשה בסיני תוכלו ליהנות משלל פעילויות של ספורט אתגרי, דוגמת רכיבה על גמלים וסוסים, קייטסרפינג, גלשני רוח, צלילה, סנפלינג, אופנועי ים, טיפוס הרים ועוד. כדי ליהנות מחופשה נפלאה ובטוחה – עליכם לדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים.

נוסעים לסיני רק עם ביטוח נסיעות מותאם אישית

חצי האי סיני חשב לאחד היעדים הפופולריים לחופשות בקרב הישראלים, בכל הגילים. בחצי האי סיני יש כ-230 ק"מ של חופים נפלאים, בחלקם עם אתרי צלילה ושנירקול מהיפים בעולם. אמנם, רבים מהנוסעים לסיני מתמקדים בעיקר בפעילות הנופש והפנאי ליד החופים הנהדרים, ועבור רבים מדובר בחופשת בטן גב לחיזוק השיזוף, עם קצת טבילה בים האדום, אוכל טעים ואווירה אותנטית קסומה וייחודית – אך רבים מאוד משלבים בחופשה גם ספורט אתגרי.

לאחר יום או יומיים בסיני, לא מעט נופשים מחפשים פעילויות חווייתיות שונות לאחר שהם מיצו את חוויית השיזוף בחוף. יש אטרקציות רבות בסיני, לכן הפיתוי לספורט אתגרי הוא רב, אך ללא ביטוח נסיעות הכולל הרחבות מתאימות לספורט אתגרי אתם עלולים לקחת סיכונים מיותרים.

לעיתים, התיירים הישראלים לא מודעים לכך שפוליסה בסיסית אינה מכסה פציעות ותאונות שנגרמו עקב פעילות המוגדרת כספורט אתגרי, לכן הם מסתכנים ועלולים לגלות ברגע האמת כי חברת הביטוח לא מחויבת כלפיהם, והם ניצבים בפני סכנה מוחשית, ועליהם להתמודד גם עם ההשלכות הכספיות כיוון שעליהם לדאוג לטיפול רפואי מהיר ומקצועי על חשבונם.

"שוכחים" לרכוש ביטוח נסיעות לסיני

ישראלים רבים חוצים את הגבול לסיני במעבר טאבה מידי שנה, בעיקר בחגים כמו פסח וסוכות, וכמובן בתקופת החופש הגדול. עם זאת, בגלל המרחק הקצר מאילת רבים מחליטים לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל, למרות שעלותו זולה ועל אף חשיבותו העצומה. רוב הישראלים מקפידים על רכישת ביטוח נסיעות לפני כל טיסה וחופשה בחו"ל, אך סיני עדיין נתפסת בעיני רבים כמקום בטוח לכן הם בוחרים לא לרכוש פוליסה, או שהם פשוט שוכחים מכך.

מיותר לציין שמומלץ לכל הנוסעים לסיני לרכוש ביטיוח נסיעות, ובהתאם למטרת הנסיעה גם פוליסה מקיפה הכוללת הרחבות כמו ביטוח כבודה ומטען אישי וכמובן הרחבה לספורט אתגרי. גם אם לא תכננתם לטייל בהרים, לצלול ולרכב על גמלים, הפיתוי במהלך החופשה בסיני הוא רב, ואם לא תרכשו ביטוח נסיעות מורחב לפני הנסיעה, אתם לוקחים סיכונים רבים ועלולים לשלם על כך ביוקר. 

מעבר לכך, עליכם לזכור כי כל השתתפות בפעילויות ספורט אתגרי כרוכה בסיכונים כמו פציעות וחבלות גופניות, למשל נפילה מהגמל, תאונות צלילה, פציעה במהלך טרק, טיפוס או סנפלינג בהרים וכיוצא בזה. ביטוח ספורט אתגרי בסיני מעניק לכם שקט נפשי וכיסוי רחב הכולל בין היתר:

  • פינוי מהיר, לרבות הטסת חירום, מסיני לישראל, בליווי צוות רפואי מיומן.
  • כיסוי עלויות הפינוי לאחר פציעה או תאונה למרכז רפואי קרוב.
  • כיסוי עלויות הטיפול הרפואי ואשפוז בהתאם לגבול האחריות של המבטח.
  • כיסוי הוצאות העברת גופה לישראל.
  • כיסוי הוצאות עבור מלווה, בהתאם לצורך.
  • פיצוי כספי בגין רכישת תרופות, בהתאם לגבול האחריות.


מה לגבי צלילה?

צלילה כמובן אפשרית בסיני בליווי מדריך או באופן עצמאי, כל עוד המבוטח מחזיק רישיון צלילה מתאים. עליכם להתייחס בכובד ראש לנושא הצלילה, זהו ספורט אתגרי לכל דבר ועניין, ישנם לא מעט סיכונים, ושירותי הרפואה בסיני אינם מפותחים כמו בישראל. לכן, עליכם להתייעץ עם סוכן ביטוח מנוסה כדי להחליט האם הרחבה לספורט אתגרי מספיקה עבורכם, לעיתים עדיף לרכוש ביטוח צלילה יעודי המיועד לצוללנים ולמדריכי צלילה בעלי תעודה בינלאומית בתוקף.

ממי ומתי להזמין ביטוח ספורט אתגרי בסיני?

חברות הביטוח המובילות בישראל משווקת ביטוחי נסיעות לחו"ל, לרבות פוליסה לנופשים בסיני. חברות הביטוח השונות מציעות בין היתר הרחבה לספורט אתגרי בסיני, אפשר להזמין את הכיסוי ישירות מחברת הביטוח או על ידי סוכן הביטוח האישי שלכם. 

גולשי אתר סיני סייט מוזמנים לרכוש ביטוח נסיעות לסיני הכולל הרחבה לספורט אתגרי דרך סוכנות ביטוח מובילה ומוכרת. כדי להבטיח לכם נסיעה בראש שקט ועל מנת שתחזרו בשלום מהחופשה בסיני יצרנו שיתוף פעולה עם סוכנות ביטוח חיצונית. השאירו פרטים ליצירת קשר באתר וסוכן ביטוח מנוסה יחזור אליכם ויתאים את הפוליסה המשתלמת והנכונה ביותר עבורכם.

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן