לה-לה לנד קמפ – Lala Land Camp

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

לה-לה לנד קמפ

לה-לה לנד קמפ הוא המקום למי שלא אוהב חופים עמוסים והמוניים, ומעדיף את השקט והפרטיות של פעם, שמגיעים גם עם תנאים של פעם. זהו קמפ שעונה במדויק על הגדרה "סיני של פעם", ואליו לא תוכלו להגיע במקרה (אלא אם ממש תכלו לאיבוד) משום שהוא נמצא בקצה הצפוני של רצועת החוף בטרבין, ובדרך כלל מסיימים את הטיול לאורך הרצועה הרבה לפניו.

בלה-לה לנד תתארחו בחושות הצנועות והמסורתיות המוכרות, העשויות במבוק ומציעות אירוח בסיסי ופונקציונלי שכולל בערך שטיח ומזרן לישון עליו. החוף כולו רחב ידיים וגדול מאוד, יש בו זולה מוצלת ונעימה בסמוך לקו המים, נוסף כמובן על המסעדה שבה אפשר לשבת וליהנות גם כן מצל.

יש שונית אלמוגים לא רעה בכלל לשנרקל מעליה, אולם היא מעט רחוקה מהחוף. כדי להגיע אליה תוכלו להשתמש בסירת פדלים, קייאק או סאפ שנמצאים בחוף לשימוש חופשי. אם תרצו, ישמחו לסייע לכם בשייט, גם לשנירקול וגם סתם כדי ליהנות מהים.

ניכר שרמת התחזוקה היא טובה, השירותים משופצים ונראים טוב, מים חמים יש לאורך שעות היום משום השמש הקופחת, הניקיון נשמר בסך הכל ולא מעט ביקורות חיוביות האתרי הזמנות מעידות על שביעות רצון גבוהה מאוד מצד האורחים במקום, לאורך זמן רב. כנראה שהם עושים משהו נכון.

מידע חיוני נוסף

רצועת חוף/אזור
טרבין
מספר חושות/חדרים
כ-30
קרבה לכביש
רחוק מאוד
אפשרויות לינה
חושות במבוק פשוטות
חשמל במתחם
24/7
גישה לחוף
קלה. חולי ונעים
רמת תחזוקה וניקיון
טובה
WIFI
חלק הזמן, באזור הציבורי
ריף לשנירקול
יש, רחוק מהחוף

מיקום

מקומות דומים נוספים

המלצות גולשים

ביקרת במלון? כתוב את ההמלצה שלך ממש כאן

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן