סטארלייט קמפ – Starlight Camp & Restaurant

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

Starlight Camp

סטארלייט קמפ (Starlight Camp & Restaurant) הוא אחד הקמפים היותר מוצלחים באזור הדיונה הקטנה בנואיבה, וזו תחרות לא קלה. לא סתם נוספה המילה Restaurant לשמו המלא בשל המקום – בעל המקום, עיד סולימן, הוא שף במקצועו שניהל בעבר מלון ושמו של האוכל בקמפ יצא למרחקים, עדי כדי כך שיש לא מעט מטיילים מקמפים סמוכים שמגיעים רק כדי לאכול אצלו.

מעבר לאוכל המעולה, שכולל מעבר למטבח אפילו מכונת קפה, סטארלייט קמפ הוא מקום שמשרה אווירה נעימה, לא גדול במיוחד אבל מנוצל באופן מיטבי כך שגם כאשר הוא מלא, אין בו תחושה של צפיפות או עומס יתר, והמרחב האישי נשמר. בחוף תמצאו ערסלים, זולות מוצלות, רשת כדורעף וגם מיטות שיזוף שאפשר לשכב עליהן כל היום. במסעדה המטבח ממש פתוח לכיוון מקומות הישיבה, כך שניתן לראות בדיוק מה קורה שם, וכאמור בגזרה הזו קורים הרבה דרבים טובים.

האורחים בסטארלייט קמפ ישנים בחושות פשוטות או בונגלוס משודרגים יותר עם מזגן, בכל היחידות יש חשמל שזורם תמיד. בחושות שאין מזגן ידאגו לכם למאוורר אם תרצו וגם לכילה כנגד צבא היתושים של סיני. בסך הכל מדובר בקמפ מעולה שמעניק תמורה טובה מאוד למחיר וגם הרגשה מעולה של חופש.

מידע חיוני נוסף

רצועת חוף/אזור
הדיונה הקטנה, נואיבה
מספר חושות/חדרים
12
קרבה לכביש
רחוק מאוד
אפשרויות לינה
חושות פשטות ובונגלוסים משודרגים
חשמל במתחם
24/7
גישה לחוף
קלה ונעימה. חוף חולי
רמת תחזוקה וניקיון
גבוהה
WIFI
יש רוב הזמן
ריף לשנירקול
יש, לא רחוק

מיקום

מקומות דומים נוספים

המלצות גולשים

ביקרת במלון? כתוב את ההמלצה שלך ממש כאן

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן