רוקסי קמפ – RockSea Camp

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

חושה בסיני

רוקסי (RockSea) הוא קמפ שללא ספק משדרג את המושג "חושה בסיני". זה מתחיל מהמיקום המושלם שלו, בין ההרים לבין הכביש, מעט לפני הסיבוב שמהווה את "קו הגבול" בין רצועת ראס א-שטן לבין מעגנה, וממשיך בתנאים המעולים שהוא מציע, שהם טובים מרוב הקמפים שתמצאו לאורך חופי סיני. 

רוקסי מנוהל על ידי זוג גרמנים חביבים שמקפידים, מעבר לתחזוקה השוטפת ואירוח הנהדר, גם על עניינים כמו איכות הסביבה – פחי אשפה בכל פינה, חשמל שמוזן מלוחות סולאריים ודגש אוכל מגוון, אורגני ובריא. גם אינטרנט אלחוטי יש ברוקסי, בחללים המשותפים ובמסעדה. 

ברוקסי יש חושות בגדלים שונים, בונגלוסים משודרגים עם רצפה מרוצפת וגם בקתת חימר משפחתית אחת. החושות עשויות במבוק קשיח ובנויות היטב, לכל אחת מהן מרפסת ובתוכן מזרן זוגי נוח למדי. רובן נמצאות ממש על קו המים. הבקתות המשודרגות נמצאות על צלע ההר, נהנות מנוף מדהים (באמת מדהים!) לרצועת החוף היפהפייה ושם כבר תזכו לישון על מיטות של ממש וגם בקצת ריהוט בסיסי, כמו שידה להניח עליה את הספרים שהבאתם. נוסף על אלה, יש גם בקתת חימר משפחתית עם מאוורר שיכולה לאכסן זוג ושני ילדים בכיף ובנחת. 

חדרי הרחצה והשירותים (יש שני מתחמים כאלה ברוקסי) בוהקים מניקיון ונראה שהם מתוחזקים היטב ומישהו דואג לנקות אותם מספר פעמים ביום. מים חמים זורמים לאורך כל שעות היממה, בקיץ ובחורף. ברוקסי נערכות מידי פעם סנדאות שונות ב"דום" – אוהל מיוחד עם רצפת עץ שנועד למטרות האלה בדיוק. לעתים תמצאו שם סנדת יוגה, לפעמים ריקודים, מדיטציה, יצירה ועוד כדי הדימיון הטובה על הבעלים. גם האוכל בהחלט ברמה טובה יותר ממש שתמצאו ברוב החופים וישנה הקפדה על אוכל אורגני וטרי.

החוף של רוקסי הוא באורך של כ-400 מטר, ומשום שהוא מתוחם עם הרים משני צידיו זה מבטיח פרטיות ושקט מופתי אפילו במונחים של סיני. ריף האלמוגים קרוב מאוד לחוף ומרהיב ביופיו, בעיקר משום ההקפדה של הבעלים על איסור דיג ושיט בסביבת החוף. אם תרצו בכל זאת לצאת לשיט, או לכל פעילות אחרת, ישמחו ברוקסי לעזור לכם לארגן אחת כזו בסביבה הקרובה. 

מידע חיוני נוסף

רצועת חוף/אזור
ראס א-שטן, בואכה מעגנה
מספר חושות/חדרים
23
קרבה לכביש
רחוק ומוגן על ידי ההר
אפשרויות לינה
חושות קש ובונגלוסים משודרגים
חשמל במתחם
24/7
גישה לחוף
קלה. חוף לא חולי 
רמת תחזוקה וניקיון
מבריק
WIFI
רוב הזמן, באזור הציבורי
ריף לשנירקול
יש

מיקום

מקומות דומים נוספים

המלצות גולשים

ביקרת במלון? כתוב את ההמלצה שלך ממש כאן

Sending
User Review
0 (0 votes)

שתפו עם חברים ותראו מה הם אומרים

האתר סייע לכם? לייק בפייסבוק ישמח אותנו! 👍😃

דילוג לתוכן